购买 SD0805S020S0R2 | SD0805S020S0R2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SD0805S020S0R2
SD0805S020S0R2
SD0805S020S0R2
仅供参考
零件编号 SD0805S020S0R2
制造商 KYOCERA AVX
描述 SCHOTTKY DIODES
送货服务
SD0805S020S0R2参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列SD
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)20 V
电流 - 平均整流(Io)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If450 mV @ 200 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 20 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱1206 (3216 Metric)
供应商设备包1206
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
SD0805S020S0R2 Packaging
Insepction
SD0805S020S0R2 FAQ
  • 1. How to order SD0805S020S0R2 on Heisener?
  • 3. Are the SD0805S020S0R2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SD0805S020S0R2?
SD0805S020S0R2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。