购买 QS54FCT157ATHB | QS54FCT157ATHB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QS54FCT157ATHB
QS54FCT157ATHB
QS54FCT157ATHB
仅供参考
零件编号 QS54FCT157ATHB
制造商 Quality Semiconductor
描述 MUX, FCT SERIES
送货服务
QS54FCT157ATHB参数
制造商Quality Semiconductor
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 信号开关,多路复用器,解码器
封装-
ECAD
系列-
类型-
电路-
独立电路-
电流 - 输出高,低-
电压源-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
QS54FCT157ATHB Packaging
Insepction
QS54FCT157ATHB FAQ
  • 1. How to order QS54FCT157ATHB on Heisener?
  • 3. Are the QS54FCT157ATHB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QS54FCT157ATHB?
QS54FCT157ATHB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
QS54FCT157ATHB
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
QS54FCT157ATHB QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
SMCJ36A-E3/57T
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
SKY13374-397LF
IC SWITCH DPDT LF-6GHZ 12QFN
NTZD3154NT1G
MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT-563