购买 PMEG150G10ELRX | PMEG150G10ELRX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG150G10ELRX
PMEG150G10ELRX
PMEG150G10ELRX
仅供参考
零件编号 PMEG150G10ELRX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PMEG150G10ELR/SOD123W/SOD2
送货服务
PMEG150G10ELRX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型SiGe (Silicon Germanium)
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)15 ns
电流 - 反向泄漏@Vr30 nA @ 150 V
电容@ Vr,F34pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
工作温度 - 结175°C
PMEG150G10ELRX Packaging
Insepction
PMEG150G10ELRX FAQ
  • 1. How to order PMEG150G10ELRX on Heisener?
  • 3. Are the PMEG150G10ELRX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG150G10ELRX?
PMEG150G10ELRX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。