购买 PMEG100T30ELPX | PMEG100T30ELPX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PMEG100T30ELPX
PMEG100T30ELPX
PMEG100T30ELPX
仅供参考
零件编号 PMEG100T30ELPX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
送货服务
PMEG100T30ELPX参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If800 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)12.5 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1.75 µA @ 100 V
电容@ Vr,F300pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-128
供应商设备包SOD-128/CFP5
工作温度 - 结175°C
PMEG100T30ELPX Packaging
Insepction
PMEG100T30ELPX FAQ
  • 1. How to order PMEG100T30ELPX on Heisener?
  • 3. Are the PMEG100T30ELPX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PMEG100T30ELPX?
PMEG100T30ELPX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。