购买 NCS7041D3G100R2G | NCS7041D3G100R2G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCS7041D3G100R2G
NCS7041D3G100R2G
NCS7041D3G100R2G
仅供参考
零件编号 NCS7041D3G100R2G
制造商 onsemi
描述 CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM
送货服务
NCS7041D3G100R2G参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列NCS7041
放大器类型Current Sense
电路数量1
输出类型Push-Pull
摆率1V/µs
增益带宽产品100 kHz
-3db带宽80 kHz
电流 - 输入偏差200 µA
电压 - 输入偏移100 µV
供电1.5mA
电流 - 输出/通道-
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-40°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
NCS7041D3G100R2G Packaging
Insepction
NCS7041D3G100R2G FAQ
  • 1. How to order NCS7041D3G100R2G on Heisener?
  • 3. Are the NCS7041D3G100R2G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCS7041D3G100R2G?
NCS7041D3G100R2G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。