购买 NCP11184A130PG | NCP11184A130PG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
NCP11184A130PG
NCP11184A130PG
NCP11184A130PG
仅供参考
零件编号 NCP11184A130PG
制造商 onsemi
描述 IC OFFLINE SWITCH 7DIP
送货服务
NCP11184A130PG参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - PMIC - AC-DC 转换器,离线开关
封装-
ECAD
系列mWSaver™
输出隔离Isolated
内部开关No
电压 - 故障800V
拓扑Flyback
电压 - 启动2.1 V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)7.8V ~ 16V
占空比80%
频率 - 切换130kHz
功率(瓦)36 W
故障保护Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
控制功能EN
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
供应商设备包7-PDIP
安装类型Through Hole
NCP11184A130PG Packaging
Insepction
NCP11184A130PG FAQ
  • 1. How to order NCP11184A130PG on Heisener?
  • 3. Are the NCP11184A130PG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of NCP11184A130PG?
NCP11184A130PG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。