购买 MC100LVEL38DWR2 | MC100LVEL38DWR2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MC100LVEL38DWR2
MC100LVEL38DWR2
MC100LVEL38DWR2
仅供参考
零件编号 MC100LVEL38DWR2
制造商 onsemi
描述 IC CLOCK GEN ECL 2:1 4/6 20-SOIC
送货服务
MC100LVEL38DWR2参数
制造商onsemi
类别集成电路(IC) - 时钟/计时 - 时钟发生器,PLL,频率合成器
封装-
ECAD
系列-
类型Clock Generator
PLL-
输入ECL
产量ECL
电路数量-
比率 - 输入:输出-
差分 - 输入:输出-
频率 - 最大1GHz
除法器/乘法器-
电压 - 电源3V ~ 3.8V
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
供应商设备包20-SOIC
MC100LVEL38DWR2 Packaging
Insepction
MC100LVEL38DWR2 FAQ
  • 1. How to order MC100LVEL38DWR2 on Heisener?
  • 3. Are the MC100LVEL38DWR2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MC100LVEL38DWR2?
MC100LVEL38DWR2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。