购买 IPAW60R360P7SE8228XKSA1 | IPAW60R360P7SE8228XKSA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IPAW60R360P7SE8228XKSA1
IPAW60R360P7SE8228XKSA1
IPAW60R360P7SE8228XKSA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 600V 9A TO220
送货服务
IPAW60R360P7SE8228XKSA1参数
ECAD
系列CoolMOS™ P7
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)600 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C9A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 140µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs13 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds555 pF @ 400 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)22W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs360mOhm @ 2.7A, 10V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包PG-TO220-FP
包/箱TO-220-3 Full Pack
IPAW60R360P7SE8228XKSA1 Packaging
Insepction
IPAW60R360P7SE8228XKSA1 FAQ
  • 1. How to order IPAW60R360P7SE8228XKSA1 on Heisener?
  • 3. Are the IPAW60R360P7SE8228XKSA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IPAW60R360P7SE8228XKSA1?
IPAW60R360P7SE8228XKSA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。