购买 IAUT300N10S5N014ATMA1 | IAUT300N10S5N014ATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IAUT300N10S5N014ATMA1
IAUT300N10S5N014ATMA1
IAUT300N10S5N014ATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-8
送货服务
IAUT300N10S5N014ATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C360A (Tj)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.8V @ 275µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs216 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds16011 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)375W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs1.4mOhm @ 100A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-HSOF-8-1
包/箱8-PowerSFN
IAUT300N10S5N014ATMA1 Packaging
Insepction
IAUT300N10S5N014ATMA1 FAQ
  • 1. How to order IAUT300N10S5N014ATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IAUT300N10S5N014ATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IAUT300N10S5N014ATMA1?
IAUT300N10S5N014ATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。