购买 IAUS300N08S5N014TATMA1 | IAUS300N08S5N014TATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IAUS300N08S5N014TATMA1
IAUS300N08S5N014TATMA1
IAUS300N08S5N014TATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET N-CH 80V 300A HDSOP-16-2
送货服务
IAUS300N08S5N014TATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 5
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)80 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C300A (Tj)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3.8V @ 230µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs187 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds13178 pF @ 40 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)300W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs1.4mOhm @ 100A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-HDSOP-16-2
包/箱16-PowerSOP Module
IAUS300N08S5N014TATMA1 Packaging
Insepction
IAUS300N08S5N014TATMA1 FAQ
  • 1. How to order IAUS300N08S5N014TATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IAUS300N08S5N014TATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IAUS300N08S5N014TATMA1?
IAUS300N08S5N014TATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。