购买 IAUCN04S7N020ATMA1 | IAUCN04S7N020ATMA1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
IAUCN04S7N020ATMA1
IAUCN04S7N020ATMA1
IAUCN04S7N020ATMA1
仅供参考
制造商 Infineon Technologies
描述 MOSFET_(20V 40V)
送货服务
IAUCN04S7N020ATMA1参数
ECAD
系列OptiMOS™ 7
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C-
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-55°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包PG-TDSON-8-33
包/箱8-PowerTDFN
IAUCN04S7N020ATMA1 Packaging
Insepction
IAUCN04S7N020ATMA1 FAQ
  • 1. How to order IAUCN04S7N020ATMA1 on Heisener?
  • 3. Are the IAUCN04S7N020ATMA1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of IAUCN04S7N020ATMA1?
IAUCN04S7N020ATMA1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。