购买 FRQS20A045 | FRQS20A045数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
FRQS20A045
FRQS20A045
FRQS20A045
仅供参考
零件编号 FRQS20A045
制造商 KYOCERA AVX
描述 DIODE ARR SCHOT 45V 20A TO220 FM
送货服务
FRQS20A045参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If570 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr600 µA @ 45 V
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack
供应商设备包TO-220 Full-Mold
FRQS20A045 Packaging
Insepction
FRQS20A045 FAQ
  • 1. How to order FRQS20A045 on Heisener?
  • 3. Are the FRQS20A045 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of FRQS20A045?
FRQS20A045 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
FRQS20A045
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
FRQS20A045 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
X2BS
RF CROSSOVER RF & RF 6GHZ