购买 DZ9F6V8S92-7 | DZ9F6V8S92-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DZ9F6V8S92-7
DZ9F6V8S92-7
DZ9F6V8S92-7
仅供参考
零件编号 DZ9F6V8S92-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD923
送货服务
DZ9F6V8S92-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±5%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 3.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-923
供应商设备包SOD-923
DZ9F6V8S92-7 Packaging
Insepction
DZ9F6V8S92-7 FAQ
  • 1. How to order DZ9F6V8S92-7 on Heisener?
  • 3. Are the DZ9F6V8S92-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DZ9F6V8S92-7?
DZ9F6V8S92-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。