购买 DMN3009LFVW-13 | DMN3009LFVW-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DMN3009LFVW-13
DMN3009LFVW-13
DMN3009LFVW-13
仅供参考
零件编号 DMN3009LFVW-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
送货服务
DMN3009LFVW-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C60A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs42 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2000 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)1W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5mOhm @ 30A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerDI3333-8 (SWP) Type UX
包/箱8-PowerVDFN
DMN3009LFVW-13 Packaging
Insepction
DMN3009LFVW-13 FAQ
  • 1. How to order DMN3009LFVW-13 on Heisener?
  • 3. Are the DMN3009LFVW-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DMN3009LFVW-13?
DMN3009LFVW-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。