购买 DFLS1200-7-2477 | DFLS1200-7-2477数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DFLS1200-7-2477
DFLS1200-7-2477
DFLS1200-7-2477
仅供参考
零件编号 DFLS1200-7-2477
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE
送货服务
DFLS1200-7-2477参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 200 V
电容@ Vr,F23pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱POWERDI®123
供应商设备包PowerDI™ 123
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
DFLS1200-7-2477 Packaging
Insepction
DFLS1200-7-2477 FAQ
  • 1. How to order DFLS1200-7-2477 on Heisener?
  • 3. Are the DFLS1200-7-2477 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DFLS1200-7-2477?
DFLS1200-7-2477 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。