购买 DCA200DB80 | DCA200DB80数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
DCA200DB80
DCA200DB80
DCA200DB80
仅供参考
零件编号 DCA200DB80
制造商 SanRex Corporation
描述 DIODE MODULE GP 800V 200A
送货服务
DCA200DB80参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)200A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 620 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr50 mA @ 800 V
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
DCA200DB80 Packaging
Insepction
DCA200DB80 FAQ
  • 1. How to order DCA200DB80 on Heisener?
  • 3. Are the DCA200DB80 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of DCA200DB80?
DCA200DB80 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。