购买 BSS84DWQ-13 | BSS84DWQ-13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BSS84DWQ-13
BSS84DWQ-13
BSS84DWQ-13
仅供参考
零件编号 BSS84DWQ-13
制造商 Diodes Incorporated
描述 MOSFET 2P-CH 50V 0.13A SOT363
送货服务
BSS84DWQ-13参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)50V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C130mA (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10Ohm @ 100mA, 5V
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs-
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds45pF @ 25V
力量 - 最大300mW (Ta)
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
供应商设备包SOT-363
BSS84DWQ-13 Packaging
Insepction
BSS84DWQ-13 FAQ
  • 1. How to order BSS84DWQ-13 on Heisener?
  • 3. Are the BSS84DWQ-13 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BSS84DWQ-13?
BSS84DWQ-13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。