购买 ADP120-AUJZ15R7 | ADP120-AUJZ15R7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ADP120-AUJZ15R7
ADP120-AUJZ15R7
ADP120-AUJZ15R7
仅供参考
零件编号 ADP120-AUJZ15R7
制造商 Analog Devices Inc.
描述 IC REG LDO 100MA 1.5V SOT23-5
送货服务
ADP120-AUJZ15R7参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置-
输出类型-
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)-
电压 - 输出(最小/固定)-
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出100mA
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能-
保护功能-
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
供应商设备包TSOT-23-5
ADP120-AUJZ15R7 Packaging
Insepction
ADP120-AUJZ15R7 FAQ
  • 1. How to order ADP120-AUJZ15R7 on Heisener?
  • 3. Are the ADP120-AUJZ15R7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ADP120-AUJZ15R7?
ADP120-AUJZ15R7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。