购买 AD8010AR-16-REEL | AD8010AR-16-REEL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AD8010AR-16-REEL
AD8010AR-16-REEL
AD8010AR-16-REEL
仅供参考
零件编号 AD8010AR-16-REEL
制造商 Analog Devices Inc.
描述 IC OPAMP CF 200MA LP 16SOIC
送货服务
AD8010AR-16-REEL参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列-
放大器类型Current Feedback
电路数量1
输出类型-
摆率800V/µs
增益带宽产品-
-3db带宽230 MHz
电流 - 输入偏差10 µA
电压 - 输入偏移5 mV
供电15.5mA
电流 - 输出/通道200 mA
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
供应商设备包16-SOIC
AD8010AR-16-REEL Packaging
Insepction
AD8010AR-16-REEL FAQ
  • 1. How to order AD8010AR-16-REEL on Heisener?
  • 3. Are the AD8010AR-16-REEL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AD8010AR-16-REEL?
AD8010AR-16-REEL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。