购买 AD8004AR-14-REEL7 | AD8004AR-14-REEL7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
AD8004AR-14-REEL7
AD8004AR-14-REEL7
AD8004AR-14-REEL7
仅供参考
零件编号 AD8004AR-14-REEL7
制造商 Analog Devices Inc.
描述 IC OPAMP CF QUAD LP LDIST 14SOIC
送货服务
AD8004AR-14-REEL7参数
制造商Analog Devices Inc.
类别集成电路(IC) - 线性 - 放大器 - 仪表,运算放大器,缓冲器放大器
封装-
ECAD
系列-
放大器类型Current Feedback
电路数量4
输出类型-
摆率3000V/µs
增益带宽产品30 MHz
-3db带宽250 MHz
电流 - 输入偏差40 µA
电压 - 输入偏移1 mV
供电14mA
电流 - 输出/通道50 mA
电压 - 电源,单/双(±)-
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包14-SOIC
AD8004AR-14-REEL7 Packaging
Insepction
AD8004AR-14-REEL7 FAQ
  • 1. How to order AD8004AR-14-REEL7 on Heisener?
  • 3. Are the AD8004AR-14-REEL7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of AD8004AR-14-REEL7?
AD8004AR-14-REEL7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。