购买 8T49N1012-992NLGI | 8T49N1012-992NLGI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
8T49N1012-992NLGI
8T49N1012-992NLGI
8T49N1012-992NLGI
仅供参考
零件编号 8T49N1012-992NLGI
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 8T49N1012-992NLGI
送货服务
8T49N1012-992NLGI参数
类别集成电路(IC) - 时钟/计时 - 时钟发生器,PLL,频率合成器
封装-
ECAD
系列-
类型-
PLL-
输入-
产量-
电路数量-
比率 - 输入:输出-
差分 - 输入:输出-
频率 - 最大-
除法器/乘法器-
电压 - 电源-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
8T49N1012-992NLGI Packaging
Insepction
8T49N1012-992NLGI FAQ
  • 1. How to order 8T49N1012-992NLGI on Heisener?
  • 3. Are the 8T49N1012-992NLGI price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 8T49N1012-992NLGI?
8T49N1012-992NLGI 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
8T49N1012-992NLGI
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
8T49N1012-992NLGI QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
ADG506AKR
IC MULTIPLEXER 16X1 28SOIC
MT29F1G08ABADAWP-IT:D
IC FLASH 1GBIT 20NS 48TSOP
IRFHM792TRPBF
MOSFET 2N-CH 100V 2.3A 8PQFN