购买 74F258ASCX | 74F258ASCX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
74F258ASCX
74F258ASCX
74F258ASCX
仅供参考
零件编号 74F258ASCX
制造商 Fairchild Semiconductor
描述 MUX, F/FAST SERIES
送货服务
74F258ASCX参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 信号开关,多路复用器,解码器
封装-
ECAD
系列74F
类型Multiplexer
电路4 x 2:1
独立电路1
电流 - 输出高,低3mA, 24mA
电压源Single Supply
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度0°C ~ 70°C
安装类型Surface Mount
包/箱16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包16-SOIC
74F258ASCX Packaging
Insepction
74F258ASCX FAQ
  • 1. How to order 74F258ASCX on Heisener?
  • 3. Are the 74F258ASCX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 74F258ASCX?
74F258ASCX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。