购买 54F153FMQB | 54F153FMQB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
54F153FMQB
54F153FMQB
54F153FMQB
仅供参考
零件编号 54F153FMQB
制造商 National Semiconductor
描述 MULTIPLEXER, F/FAST SERIES
送货服务
54F153FMQB参数
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 信号开关,多路复用器,解码器
封装-
ECAD
系列54F
类型Data Selector/Multiplexer
电路2 x 4:1
独立电路1
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压源Single Supply
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
包/箱16-CFlatpack
供应商设备包16-CFlatPack
54F153FMQB Packaging
Insepction
54F153FMQB FAQ
  • 1. How to order 54F153FMQB on Heisener?
  • 3. Are the 54F153FMQB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of 54F153FMQB?
54F153FMQB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。