购买 SIT8256AC-G1-25S-156.261718T | SIT8256AC-G1-25S-156.261718T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T Packaging
Insepction
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T FAQ
  • 1. How to order SIT8256AC-G1-25S-156.261718T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8256AC-G1-25S-156.261718T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8256AC-G1-25S-156.261718T?
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y SIT1602BI-31-33E-3.570000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SIT1602BC-22-25S-6.000000D SIT1602BC-22-25S-6.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
1111J6300360FQT 1111J6300360FQT Knowles Syfer, CAP CER 36PF 630V C0G/NP0 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
1210J0160563MXR 1210J0160563MXR Knowles Syfer, CAP CER 0.056UF 16V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
EMK212BJ474KD-T EMK212BJ474KD-T Taiyo Yuden, CAP CER 0.47UF 16V X5R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
B41828A6108M B41828A6108M EPCOS (TDK), CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotS-L2980A18MC-TF-G S-L2980A18MC-TF-G SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
KUP-14A55-42 KUP-14A55-42 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 42V, -, * 查看
RLR20C6191FRRSL RLR20C6191FRRSL Vishay Dale, RES 6.19K OHM 1% 1/2W AXIAL, Axial, * 查看
0901512144 0901512144 Molex, LLC, CONN 44POS DUAL VERT TIN PCB, -, * 查看
DTS24W11-99HA DTS24W11-99HA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 7POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
VI-BTH-CX-F4 VI-BTH-CX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
D# SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 156.261718MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8256AC-G1-25S-156.261718T)
RoHS: Not Compliant
0
SIT8256AC-G1-25S-156.261718T
D# SIT8256AC-G1-25S-156.261718T-ND
SiTime Corporation