购买 SIT1602BI-31-33E-3.570000Y | SIT1602BI-31-33E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-31-33E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-31-33E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-31-33E-3.570000Y?
SIT8209AI-23-28E-125.000000X SIT8209AI-23-28E-125.000000X SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
SIT1602BI-71-28N-66.660000D SIT1602BI-71-28N-66.660000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
0505J0506P80BQT 0505J0506P80BQT Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
1808J0504P70CCT 1808J0504P70CCT Knowles Syfer, CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
S-13A1F19-U5T1U3 S-13A1F19-U5T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 1A SOT89-5, SOT-89-5/6, * 查看
IRSM515-044DA IRSM515-044DA Infineon Technologies, IC MOTOR DRIVER 600V 23DIP, 32-PowerDIP Module, 23 Leads, * 查看
RWR89S22R6FSS70 RWR89S22R6FSS70 Vishay Dale, RES 22.6 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CRCW1206127KFKEB CRCW1206127KFKEB Vishay Dale, RES SMD 127K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
85-190624-28J 85-190624-28J Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 24POS INLINE SKT, -, * 查看
17051332203 17051332203 HARTING, HAR-BUS HM MEL., TYP B19, AFS 2,, -, * 查看
V110A48H400BL3 V110A48H400BL3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
D# SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-31-33E-3.570000Y)
SIT1602BI-31-33E-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BI-31-33E-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS