购买 SIT8208AC-83-33E-33.600000X | SIT8208AC-83-33E-33.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AC-83-33E-33.600000X
SIT8208AC-83-33E-33.600000X
SIT8208AC-83-33E-33.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AC-83-33E-33.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AC-83-33E-33.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AC-83-33E-33.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AC-83-33E-33.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AC-83-33E-33.600000X?
1812J5000224MDR 1812J5000224MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.22UF 500V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
UWH1H470MCL1GS UWH1H470MCL1GS Nichicon, CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
TB62214AFG(O,C8,EL TB62214AFG(O,C8,EL Toshiba Semiconductor and Storage, IC MOTOR DRIVER PAR 28HSOP, 28-BSOP (0.346", 8.80mm) + 2 Heat Tabs, * 查看
hotUCC27321DGNR UCC27321DGNR Texas Instruments, IC MOSFET DRVR SGL HS 9A 8-MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
OMAPL137DZKB3 OMAPL137DZKB3 Texas Instruments, IC MPU OMAP-L1X 375MHZ 256BGA, 256-BGA, * 查看
RN65C4120FBSL RN65C4120FBSL Vishay Dale, RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PPTC091LGBN PPTC091LGBN Sullins Connector Solutions, CONN FEMALE 9POS .100" R/A TIN, -, * 查看
91618-309ALF 91618-309ALF Amphenol FCI, CONN RCPT 18POS .100 DBL STR PCB, -, * 查看
FSI-135-03-G-D-TR FSI-135-03-G-D-TR Samtec Inc., 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE, -, * 查看
D38999/24TJ24SB-LC D38999/24TJ24SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT, -, * 查看
ASM43DRSN-S288 ASM43DRSN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
LMR33620BRNXT LMR33620BRNXT Texas Instruments, 36V 2A 1.4MHZ SYNC BUCK REGULATO, 12-VQFN, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AC-83-33E-33.600000X
D# SIT8208AC-83-33E-33.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AC-83-33E-33.600000X)
SIT8208AC-83-33E-33.600000X
D# 1473-SIT8208AC-83-33E-33.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV