购买 D38999/24TJ24SB-LC | D38999/24TJ24SB-LC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
D38999/24TJ24SB-LC
D38999/24TJ24SB-LC
D38999/24TJ24SB-LC
仅供参考
制造商 Amphenol Aerospace Operations
描述 CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
数据表
D38999/24TJ24SB-LC 数据表
送货服务
D38999/24TJ24SB-LC参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数24
外壳尺寸 - 插入25-24
外壳尺寸,MILJ
联系方式Crimp
安装类型Panel Mount
安装功能Bulkhead - Front Side Nut
紧固类型Threaded
方向B
外壳材料Aluminum
壳完成Durmalon?
外壳颜色-
入侵保护Environment Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
D38999/24TJ24SB-LC数据表
D38999/24TJ24SB-LC Packaging
Insepction
D38999/24TJ24SB-LC FAQ
  • 1. How to order D38999/24TJ24SB-LC on Heisener?
  • 3. Are the D38999/24TJ24SB-LC price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of D38999/24TJ24SB-LC?
D38999/24TJ24SB-LC相关产品
EEV-HA1H221P EEV-HA1H221P Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
MLP151M350EK0C MLP151M350EK0C Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK, FlatPack, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
M55342K06B8E06RWSV M55342K06B8E06RWSV Vishay Dale, RES SMD 8.06K OHM 1% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
M55342H12B4E02RT5 M55342H12B4E02RT5 Vishay Dale, RES SMD 4.02K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
7847709047 7847709047 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 4.7UH 6A 19 MOHM SMD, Nonstandard, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看
325221-03-0 325221-03-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.325", -, Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start? TV 查看