购买 SIT1602BI-82-33N-24.576000X | SIT1602BI-82-33N-24.576000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-33N-24.576000X
SIT1602BI-82-33N-24.576000X
SIT1602BI-82-33N-24.576000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-33N-24.576000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-33N-24.576000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-33N-24.576000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-33N-24.576000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-33N-24.576000X?
SIT1602BC-82-28S-74.176000T SIT1602BC-82-28S-74.176000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
B41605A338M2 B41605A338M2 EPCOS (TDK), CAP ALUM 3300UF 20% 55V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 3 Lead, * 查看
hotMCP14E3-E/SN MCP14E3-E/SN Microchip Technology, IC MOSFET DVR 4.0A DUAL 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RACF164DJT39R0 RACF164DJT39R0 Stackpole Electronics Inc., RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
TNPW060325R5BEEN TNPW060325R5BEEN Vishay Dale, RES SMD 25.5 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW08057R15FKEAHP CRCW08057R15FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 7.15 OHM 1% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VLF504010MT-1R5N VLF504010MT-1R5N TDK Corporation, FIXED IND 1.5UH 2.86A 44 MOHM, Nonstandard, * 查看
552209-1 552209-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PARALLEL CHAMP 14 POS, -, * 查看
TVPS00RK-9-35JN-LC TVPS00RK-9-35JN-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-33N-24.576000X
D# SIT1602BI-82-33N-24.576000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-33N-24.576000X)
SIT1602BI-82-33N-24.576000X
D# 1473-SIT1602BI-82-33N-24.576000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS