购买 SIT1602BC-82-28S-74.176000T | SIT1602BC-82-28S-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-82-28S-74.176000T
SIT1602BC-82-28S-74.176000T
SIT1602BC-82-28S-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-82-28S-74.176000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-82-28S-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-82-28S-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-82-28S-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-82-28S-74.176000T?
1825GC122KAT3A 1825GC122KAT3A AVX Corporation, CAP CER 1200PF 2KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1812GA561KAT1ASB 1812GA561KAT1ASB AVX Corporation, CAP CER 560PF 2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotBSZ018NE2LS BSZ018NE2LS Infineon Technologies, MOSFET N-CH 25V 23A TSDSON-8, 8-PowerTDFN, * 查看
PIP212-12M,518 PIP212-12M,518 NXP, IC REG BUCK SYNC ADJ 35A 56HVQFN, 56-VFQFN Exposed Pad, * 查看
RN50C4023FB14 RN50C4023FB14 Vishay Dale, RES 402K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW120688R7FKEA CRCW120688R7FKEA Vishay Dale, RES SMD 88.7 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
PTC34DBDN PTC34DBDN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL R/A 68POS, -, * 查看
61083-183622LF 61083-183622LF Amphenol FCI, CONN HEADER 180POS .8MM DUAL SMD, -, * 查看
TVP00RW-25-187PD-P1 TVP00RW-25-187PD-P1 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 187POS GOLD SLDR, -, * 查看
VI-B1T-CV-F4 VI-B1T-CV-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W, Full Brick, * 查看
VI-2WF-EY-S VI-2WF-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-82-28S-74.176000T
D# SIT1602BC-82-28S-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-82-28S-74.176000T)
SIT1602BC-82-28S-74.176000T
D# 1473-SIT1602BC-82-28S-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS