购买 SIT1602BI-82-25N-66.660000T | SIT1602BI-82-25N-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25N-66.660000T
SIT1602BI-82-25N-66.660000T
SIT1602BI-82-25N-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25N-66.660000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25N-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25N-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25N-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25N-66.660000T?
SIT3809AI-2-25EZ SIT3809AI-2-25EZ SiTime, OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-21-18S-74.175824D SIT1602BI-21-18S-74.175824D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
1206J0160224MDR 1206J0160224MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
IDTCV123PV IDTCV123PV IDT, Integrated Device Technology Inc, IC FLEXPC CLK PROGR P4 56-SSOP, 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RN60C1650FRSL RN60C1650FRSL Vishay Dale, RES 165 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-25N-66.660000T
D# SIT1602BI-82-25N-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-25N-66.660000T)
SIT1602BI-82-25N-66.660000T
D# 1473-SIT1602BI-82-25N-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS