购买 SIT1602BI-21-18S-74.175824D | SIT1602BI-21-18S-74.175824D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-21-18S-74.175824D
SIT1602BI-21-18S-74.175824D
SIT1602BI-21-18S-74.175824D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-21-18S-74.175824D Packaging
Insepction
SIT1602BI-21-18S-74.175824D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-21-18S-74.175824D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-21-18S-74.175824D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-21-18S-74.175824D?
504PCA-ACAG 504PCA-ACAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
416F300XXAAR 416F300XXAAR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
4430.242 4430.242 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 12A 240VAC 60VDC, -, * 查看