购买 SIT1602BI-82-25E-37.500000T | SIT1602BI-82-25E-37.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25E-37.500000T
SIT1602BI-82-25E-37.500000T
SIT1602BI-82-25E-37.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25E-37.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25E-37.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25E-37.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25E-37.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25E-37.500000T?
SIT1602BC-82-18S-40.500000X SIT1602BC-82-18S-40.500000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 4, -, * 查看
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y SIT1602BI-33-33S-66.600000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
CL31B104KDHNNNE CL31B104KDHNNNE Samsung, CAP CER 0.1UF 200V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VS-ST303C08LFL1 VS-ST303C08LFL1 Vishay Semiconductor Diodes Division, SCR 800V 1180A B-PUK, TO-200AB, E-PUK, * 查看
RNCF0805DTE32R4 RNCF0805DTE32R4 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 32.4 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCA06030000ZSEA RCA06030000ZSEA Vishay Dale, RES SMD 0.0OHM JUMPER 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RG2012N-244-W-T1 RG2012N-244-W-T1 Susumu, RES SMD 240K OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
70227-111 70227-111 Amphenol FCI, METRAL 4RX1M RA RCP STB, -, * 查看
VI-J6F-EY-F1 VI-J6F-EY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Half Brick, * 查看
SI5335B-B03503-GM SI5335B-B03503-GM Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-25E-37.500000T
D# SIT1602BI-82-25E-37.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-25E-37.500000T)
SIT1602BI-82-25E-37.500000T
D# 1473-SIT1602BI-82-25E-37.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS