购买 SIT1602BI-33-33S-66.600000Y | SIT1602BI-33-33S-66.600000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-33S-66.600000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-33S-66.600000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-33S-66.600000Y?
293D155X9010A2TE3 293D155X9010A2TE3 Vishay Sprague, CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C1210C102KFRACTU C1210C102KFRACTU KEMET, CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
250R05L160GV4T 250R05L160GV4T Johanson Technology Inc., CAP CER 16PF 25V C0G/NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
MAL209636222E3 MAL209636222E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
hotTPS40004DGQ TPS40004DGQ Texas Instruments, IC REG CTRLR BUCK 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
MLVA02V05C033-R MLVA02V05C033-R Eaton, VARISTOR 11V 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
RN60C1183BRE6 RN60C1183BRE6 Vishay Dale, RES 118K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505B120RGEB RCP0505B120RGEB Vishay Dale, RES SMD 120 OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
RCL1225165RFKEG RCL1225165RFKEG Vishay Dale, RES SMD 165 OHM 2W 2512 WIDE, Wide 2512 (6432 Metric), 1225, * 查看
6-292207-6 6-292207-6 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 16POS VERT 1.5MM TIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
D# SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-33S-66.600000Y)
SIT1602BI-33-33S-66.600000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-33S-66.600000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS