购买 SIT1602BI-32-30E-66.600000T | SIT1602BI-32-30E-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-30E-66.600000T
SIT1602BI-32-30E-66.600000T
SIT1602BI-32-30E-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-30E-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-30E-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-30E-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-30E-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-30E-66.600000T?
SIT8209AI-2F-33E-166.666666T SIT8209AI-2F-33E-166.666666T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
M39003/01-7104H M39003/01-7104H Vishay Sprague, CAP TANT 100UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
CC1206FRNPO9BN820 CC1206FRNPO9BN820 Yageo, CAP CER 82PF 50V NPO 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
P2353UALRP P2353UALRP Littelfuse Inc., SIDAC SYM 3CHP 200V 150A MS013, 6-SMD, Gull Wing, * 查看
TNPW12101M50BEEA TNPW12101M50BEEA Vishay Dale, RES SMD 1.5M OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
MCA12060E4123BP100 MCA12060E4123BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 412K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VI-J1K-IW VI-J1K-IW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-30E-66.600000T
D# SIT1602BI-32-30E-66.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-30E-66.600000T)
SIT1602BI-32-30E-66.600000T
D# 1473-SIT1602BI-32-30E-66.600000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS