购买 SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y | SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y?
Q4004L356 Q4004L356 Littelfuse Inc., TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220, TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads, * 查看
hotBTB12-600BWRG BTB12-600BWRG STMicroelectronics, TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB, TO-220-3, * 查看
WP59BL/GYW WP59BL/GYW Kingbright, LED IND 5MM RA GRN/YLW WHT DIFF, -, * 查看
CPW05200R0FE14 CPW05200R0FE14 Vishay Dale, RES 200 OHM 5W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF5533K300FKR6 CMF5533K300FKR6 Vishay Dale, RES 33.3K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
HHV-25JR-52-560K HHV-25JR-52-560K Yageo, RES 560K OHM 1/4W 5% AXIAL, Axial, * 查看
D55342E07B2B49RWS D55342E07B2B49RWS Vishay Dale, RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT2512FKE07127KL RT2512FKE07127KL Yageo, RES SMD 127K OHM 1% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
D38999/24ME99PB D38999/24ME99PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
GCM06DRMT-S288 GCM06DRMT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
VE-BNK-IU-F2 VE-BNK-IU-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
D# SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y)
SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y
D# 1473-SIT1602BI-32-XXN-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS