购买 SIT1602BI-11-33S-74.176000D | SIT1602BI-11-33S-74.176000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33S-74.176000D
SIT1602BI-11-33S-74.176000D
SIT1602BI-11-33S-74.176000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33S-74.176000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33S-74.176000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33S-74.176000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33S-74.176000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33S-74.176000D?
SIT8208AI-32-33E-31.250000T SIT8208AI-32-33E-31.250000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SIT1602BI-72-28S-35.840000E SIT1602BI-72-28S-35.840000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
D121G33C0GH6UL2R D121G33C0GH6UL2R Vishay BC Components, CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
0805J2500821JCR 0805J2500821JCR Knowles Syfer, CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
GRM0335C1H3R7CA01D GRM0335C1H3R7CA01D Murata, CAP CER 3.7PF 50V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
S-L2980A21MC-TF-U S-L2980A21MC-TF-U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
N25Q128A13ESEH0E N25Q128A13ESEH0E Micron Technology Inc., IC FLASH 128MBIT 108MHZ 8SO, 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
RN55E7871BRE6 RN55E7871BRE6 Vishay Dale, RES 7.87K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1206DKE374K RNCF1206DKE374K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 374K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
SR0805MR-7W240RL SR0805MR-7W240RL Yageo, RES SMD 240 OHM 20% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PZC27DAFN PZC27DAFN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 DUAL STR 54POS, -, * 查看
D38999/20WC35BA D38999/20WC35BA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 22POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33S-74.176000D
D# SIT1602BI-11-33S-74.176000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33S-74.176000D)
SIT1602BI-11-33S-74.176000D
D# 1473-SIT1602BI-11-33S-74.176000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS