购买 SIT1602BC-33-18S-4.096000T | SIT1602BC-33-18S-4.096000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-18S-4.096000T
SIT1602BC-33-18S-4.096000T
SIT1602BC-33-18S-4.096000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-18S-4.096000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-18S-4.096000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-18S-4.096000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-18S-4.096000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-18S-4.096000T?
SIT9120AC-2C3-33S133.000000Y SIT9120AC-2C3-33S133.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-82-25S-74.176000T SIT1602BI-82-25S-74.176000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
1808J5000180MDR 1808J5000180MDR Knowles Syfer, CAP CER 18PF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
B41689K5458Q001 B41689K5458Q001 EPCOS (TDK), CAP ALUM 4500UF 25V AXIAL, Axial, Can, * 查看
RN55C2373FRSL RN55C2373FRSL Vishay Dale, RES 237K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
0015474197 0015474197 Molex, LLC, CONN CIC FFC RCPT 19POS 2.54MM, -, * 查看
MS3102R20-29P MS3102R20-29P ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 17 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
HM2P70PDH2M5N9 HM2P70PDH2M5N9 Amphenol FCI, CONN HEADER 110POS TYPE B VERT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-18S-4.096000T
D# SIT1602BC-33-18S-4.096000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-18S-4.096000T)
SIT1602BC-33-18S-4.096000T
D# 1473-SIT1602BC-33-18S-4.096000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS