购买 SIT1602BI-82-25S-74.176000T | SIT1602BI-82-25S-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-82-25S-74.176000T
SIT1602BI-82-25S-74.176000T
SIT1602BI-82-25S-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-82-25S-74.176000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-82-25S-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-82-25S-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-82-25S-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-82-25S-74.176000T?
416F40012AAT 416F40012AAT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 40.000 MHZ 10PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
ABM10W-16.9340MHZ-4-D2X-T3 ABM10W-16.9340MHZ-4-D2X-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 16.9340MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812Y4K00151JXR 1812Y4K00151JXR Knowles Syfer, CAP CER 150PF 4KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
C325C200J3G5TA C325C200J3G5TA KEMET, CAP CER RAD 20PF 25V C0G 5%, -, * 查看
hotMAX3130EAI MAX3130EAI Maxim Integrated, IC TXRX W/RS232 28-SSOP, 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
ATTINY44-20SSUR ATTINY44-20SSUR Microchip Technology, IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNC50H1001FPBSL RNC50H1001FPBSL Vishay Dale, RES 1K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
M55342E12B9E31RT3 M55342E12B9E31RT3 Vishay Dale, RES SMD 9.31K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1577320000 1577320000 Weidmuller, ENDPLATE W/PIN WDU 1.5BLZ WM BG, -, * 查看
HCC65DRYI HCC65DRYI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 130POS .100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-82-25S-74.176000T
D# SIT1602BI-82-25S-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-82-25S-74.176000T)
SIT1602BI-82-25S-74.176000T
D# 1473-SIT1602BI-82-25S-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS