购买 ZXTP25100CFHQTA | ZXTP25100CFHQTA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZXTP25100CFHQTA
ZXTP25100CFHQTA
ZXTP25100CFHQTA
仅供参考
零件编号 ZXTP25100CFHQTA
制造商 Diodes Incorporated
描述 SS LOW SAT TRANSISTOR SOT23 T&R
送货服务
ZXTP25100CFHQTA参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型PNP
电流 - 收集器(Ic)(最大)1 A
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)100 V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic310mV @ 20mA, 500mA
电流 - 收集器截止(最大)100nA
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce200 @ 10mA, 2V
力量 - 最大730 mW
频率 - 过渡180MHz
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
ZXTP25100CFHQTA Packaging
Insepction
ZXTP25100CFHQTA FAQ
  • 1. How to order ZXTP25100CFHQTA on Heisener?
  • 3. Are the ZXTP25100CFHQTA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZXTP25100CFHQTA?
ZXTP25100CFHQTA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。