购买 ZLDO285T8TA | ZLDO285T8TA数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZLDO285T8TA
ZLDO285T8TA
ZLDO285T8TA
仅供参考
零件编号 ZLDO285T8TA
制造商 Diodes Incorporated
描述 IC REG LDO 2.85V SM8
送货服务
ZLDO285T8TA参数
制造商Diodes Incorporated
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置-
输出类型-
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)-
电压 - 输出(最小/固定)-
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)-
电流 - 输出300mA
电流 - 静态(Iq)-
电流 - 电源(最大)-
PSRR-
控制功能-
保护功能-
工作温度-40°C ~ 85°C
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-223-8
供应商设备包SM8
ZLDO285T8TA Packaging
Insepction
ZLDO285T8TA FAQ
  • 1. How to order ZLDO285T8TA on Heisener?
  • 3. Are the ZLDO285T8TA price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZLDO285T8TA?
ZLDO285T8TA 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。