购买 ZHCS2000TA-2477 | ZHCS2000TA-2477数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
ZHCS2000TA-2477
ZHCS2000TA-2477
ZHCS2000TA-2477
仅供参考
零件编号 ZHCS2000TA-2477
制造商 Diodes Incorporated
描述 DIODE
送货服务
ZHCS2000TA-2477参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)2A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If500 mV @ 2 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)5.5 ns
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 30 V
电容@ Vr,F50pF @ 25V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-23-6
供应商设备包SOT-26
工作温度 - 结125°C
ZHCS2000TA-2477 Packaging
Insepction
ZHCS2000TA-2477 FAQ
  • 1. How to order ZHCS2000TA-2477 on Heisener?
  • 3. Are the ZHCS2000TA-2477 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of ZHCS2000TA-2477?
ZHCS2000TA-2477 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
ZHCS2000TA-2477
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
ZHCS2000TA-2477 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM