购买 VS-MT180BD16CCB | VS-MT180BD16CCB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-MT180BD16CCB
VS-MT180BD16CCB
VS-MT180BD16CCB
仅供参考
零件编号 VS-MT180BD16CCB
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE
送货服务
VS-MT180BD16CCB参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型-
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)-
电流 - 平均整流(Io)-
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度-
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
电容@ Vr,F-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
工作温度 - 结-
VS-MT180BD16CCB Packaging
Insepction
VS-MT180BD16CCB FAQ
  • 1. How to order VS-MT180BD16CCB on Heisener?
  • 3. Are the VS-MT180BD16CCB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-MT180BD16CCB?
VS-MT180BD16CCB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
VS-MT180BD16CCB
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
VS-MT180BD16CCB QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
AD5664ARMZ
IC DAC NANO 16BIT QUAD 10-MSOP
0466001.NR
FUSE BOARD MNT 1A 63VAC/VDC 1206
HSMG-C680
LED GREEN CLEAR 2SMD R/A
AXH016A0X3-SRZ
CONVE DC/DC 0.75 3.63V @ 16A SMD