购买 VS-65EPS16LHM3 | VS-65EPS16LHM3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-65EPS16LHM3
VS-65EPS16LHM3
VS-65EPS16LHM3
仅供参考
零件编号 VS-65EPS16LHM3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE GEN PURP 1.6KV 65A TO247AD
数据表
封装 -
ECAD
库存 21 piece(s)
送货服务
VS-65EPS16LHM3参数
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1600 V
电流 - 平均整流(Io)65A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.17 V @ 65 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 1600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247AD
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
VS-65EPS16LHM3 Packaging
Insepction
VS-65EPS16LHM3 FAQ
  • 1. How to order VS-65EPS16LHM3 on Heisener?
  • 3. Are the VS-65EPS16LHM3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-65EPS16LHM3?
VS-65EPS16LHM3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。