购买 VS-65APS08L-M3 | VS-65APS08L-M3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-65APS08L-M3
VS-65APS08L-M3
VS-65APS08L-M3
仅供参考
零件编号 VS-65APS08L-M3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE GEN PURP 800V 65A TO247AD
送货服务
VS-65APS08L-M3参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)65A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.12 V @ 65 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 800 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247AD
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
VS-65APS08L-M3 Packaging
Insepction
VS-65APS08L-M3 FAQ
  • 1. How to order VS-65APS08L-M3 on Heisener?
  • 3. Are the VS-65APS08L-M3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-65APS08L-M3?
VS-65APS08L-M3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。