购买 VS-45EPF06LHM3 | VS-45EPF06LHM3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-45EPF06LHM3
VS-45EPF06LHM3
VS-45EPF06LHM3
仅供参考
零件编号 VS-45EPF06LHM3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE GEN PURP 600V 45A TO247AD
送货服务
VS-45EPF06LHM3参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)45A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.31 V @ 45 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)180 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247AD
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
VS-45EPF06LHM3 Packaging
Insepction
VS-45EPF06LHM3 FAQ
  • 1. How to order VS-45EPF06LHM3 on Heisener?
  • 3. Are the VS-45EPF06LHM3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-45EPF06LHM3?
VS-45EPF06LHM3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。