购买 VS-20TQ035SHM3 | VS-20TQ035SHM3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VS-20TQ035SHM3
VS-20TQ035SHM3
VS-20TQ035SHM3
仅供参考
零件编号 VS-20TQ035SHM3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE SCHOTTKY 35V 20A TO263AB
送货服务
VS-20TQ035SHM3参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)35 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If570 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr2.7 mA @ 35 V
电容@ Vr,F1400pF @ 5V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263AB (D2PAK)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
VS-20TQ035SHM3 Packaging
Insepction
VS-20TQ035SHM3 FAQ
  • 1. How to order VS-20TQ035SHM3 on Heisener?
  • 3. Are the VS-20TQ035SHM3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VS-20TQ035SHM3?
VS-20TQ035SHM3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。