购买 VIPERGAN65TR | VIPERGAN65TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
VIPERGAN65TR
VIPERGAN65TR
VIPERGAN65TR
仅供参考
零件编号 VIPERGAN65TR
制造商 STMicroelectronics
描述 ADVANCED QUASI-RESONANT OFFLINE
送货服务
VIPERGAN65TR参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - PMIC - AC-DC 转换器,离线开关
封装-
ECAD
系列-
输出隔离Isolated
内部开关Yes
电压 - 故障650V
拓扑Flyback, Secondary Side SR
电压 - 启动15 V
电压 - 电源(Vcc / Vdd)9V ~ 23V
占空比50%
频率 - 切换-
功率(瓦)65 W
故障保护Current Limiting, Over Temperature, UVLO
控制功能Soft Start
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
包/箱16-VFQFN, 15 Leads, Exposed Pad
供应商设备包16-QFN (5x6)
安装类型Surface Mount
VIPERGAN65TR Packaging
Insepction
VIPERGAN65TR FAQ
  • 1. How to order VIPERGAN65TR on Heisener?
  • 3. Are the VIPERGAN65TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of VIPERGAN65TR?
VIPERGAN65TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。