购买 UJ4SC075018B7S | UJ4SC075018B7S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
UJ4SC075018B7S
UJ4SC075018B7S
UJ4SC075018B7S
仅供参考
零件编号 UJ4SC075018B7S
制造商 Qorvo
描述 750V/18MOHM, N-OFF SIC STACK CAS
送货服务
UJ4SC075018B7S参数
制造商Qorvo
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Cascode SiCJFET)
漏极到源极电压(Vdss)750 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C72A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)12V
Vgs(th)(Max)@Id6V @ 10mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs37.8 nC @ 15 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1414 pF @ 400 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)259W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs23mOhm @ 50A, 12V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包D2PAK-7
包/箱TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
UJ4SC075018B7S Packaging
Insepction
UJ4SC075018B7S FAQ
  • 1. How to order UJ4SC075018B7S on Heisener?
  • 3. Are the UJ4SC075018B7S price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of UJ4SC075018B7S?
UJ4SC075018B7S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。