购买 UFT5005C | UFT5005C数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
UFT5005C
UFT5005C
UFT5005C
仅供参考
零件编号 UFT5005C
制造商 Microchip Technology
描述 DIODE ARRAY GP 100V 50A TO204AA
送货服务
UFT5005C参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)50A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 25 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr15 µA @ 50 V
工作温度 - 结-65°C ~ 175°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-204AA, TO-3
UFT5005C Packaging
Insepction
UFT5005C FAQ
  • 1. How to order UFT5005C on Heisener?
  • 3. Are the UFT5005C price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of UFT5005C?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UFT5005C.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as UFT5005C pin diagram, UFT5005C datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
UFT5005C 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。