购买 UF3C120080B7S | UF3C120080B7S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
UF3C120080B7S
UF3C120080B7S
UF3C120080B7S
仅供参考
零件编号 UF3C120080B7S
制造商 Qorvo
描述 SICFET N-CH 1200V 28.8A D2PAK-7
送货服务
UF3C120080B7S参数
制造商Qorvo
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Cascode SiCJFET)
漏极到源极电压(Vdss)1200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C28.8A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id6V @ 10mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs23 nC @ 12 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds754 pF @ 100 V
Vgs(最大)±25V
FET功能-
功耗(最大值)190W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs105mOhm @ 20A, 12V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包D2PAK-7
包/箱TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
UF3C120080B7S Packaging
Insepction
UF3C120080B7S FAQ
  • 1. How to order UF3C120080B7S on Heisener?
  • 3. Are the UF3C120080B7S price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of UF3C120080B7S?
UF3C120080B7S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
UF3C120080B7S
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
UF3C120080B7S QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
X2BS
RF CROSSOVER RF & RF 6GHZ